Jdi na obsah Jdi na menu
 


                                Hlavní Města Aliance:

Obrazek

Na stromě Teldrassilu leží úžasné město nočních elfů, Darnassus. Druidi, lovci a válečníci našli svůj domov v dřevěných domcích na břehu průzračného jezera. Mezi stromy do dálky září chrám zasvěcený bohyni Elune. Kolem něj byla postavena kolonáda spravedlnosti, kde se scházejí strážní hlídající město. Vedeni Tyrandou Whisperwind se elfové snaží chránit své dědictví. Město žije v souladu s přírodou. Tomu odpovídají i nádherné elegantní můstky klenoucí se nad jezerem ve středu města. Všude jinde se najdou cestičky dlážděné měkkými listy spadanými ze stromu.

Obrazek

Exodar býval jedním ze satelitů Tempest Keepu v Netherstormu ve kterém za oněch časů ještě sídlilo Naaru, ale jak to tak bývá, tak se časy mění. Ihned poté co prošel Temným Portálem Illidan se svými kumpány, byl Exodar donucen opustit své místo, neboť Tempest Keep začal okupovat Kael'thas a okolo se potulovala Plamenná Legie. A tak se Exodar vydal na takovou malou dimenzionální cestu a namířil si to přímo do severního Kalimdoru do Azuremyst Isle, kde ztroskotal. Naštěstí, ale většina posádky přežila a na Azuremyst Isle založili Draneiové své hlavní město v Azerothu, doufajíc v návrat do své rodné vlasti.

Obrazek

Zatímco ostatní sídla trpaslíků padla během Druhé války, Ironforge ukryté v horách Dun Moroghu se hrozba orků vyhnula. Monumentální haly vytesané ve skále, jsou důkazem o řemeslné zdatnosti trpaslíků. V srdci hory se nachází příbytky mnoha zručných řemeslníků, průzkumníku, horníku a válečníků. I přes příchod Nemrtvých ze severních zemí je toto město pevnou oporou všem díky vedení krále Magniho Bronzebearda.

Obrazek

Toto město je hlavní baštou lidského pokolení v Azerothu. Při jeho přestavbě a obnovení po Druhé válce vzniklo úžasné město plné překrásných staveb. Místní strážní udržují v ulicích pořádek a mladý král Anduin Wrynn vládne z pevnosti na východní straně města. Obchodní čtvrť je plná všeho možného zboží z celého světa a mnozí válečníci si přijdou na své v krámcích Starého města. I přes zdánlivý klid i zde jsou skryté problémy s nepřáteli jak uvnitř, tak vně městských hradeb.


Hlavní města Hordy:

Obrazek

Město bylo pojmenováno po legendárním vůdci orků Ogrimu Doomhammerovi. Je hlavním sídlem této rasy v jejich nové domovině. Mocné hradby chrání kaňon, ve kterém najdeme šamany hledající moudrost i válečníky cvičící se v obrovské aréně. Všichni se zde snaží udržet si těžce vybojovaný domov a připravit se na nástrahy budoucnosti.

Obrazek

Toto město bylo postaveno Vysokými elfy ve starověkém stylu Kaldorei. Přečkalo různá období, přežilo Arthasův vpád, přežilo Plamennou Legii a další nebezpečí. Krvaví elfové se po své výpravě vrátili a znovu se tu zabydleli. V tomto městě se nachází jedny z nejlepších magických univerzit a mágů vůbec.

Obrazek

Na vrcholku čtyř pahorků v travnatých pláních Mulgoru je postaveno hlavní město Taurenů. Ti z něj vytvořili místo, kde se setkávají kupecké karavany, potulní řemeslníci i mistři jiných oborů. Lovci vracející se z plání zde najdou přístřeší, úkryt a požehnání od šamanů a druidů. Pod vedením Cairna Bloodhoofa je město dřevěných lávek, podlouhlých stanů, obrovských větrných mlýnů a barevných totemů, místem klidu a míru.

Obrazek

Hluboko pod ruinami bývalého hlavního města Lordaeronu se v královských kryptách usídlili nemrtví. Po odchodu prince Arthase na mrazivý sever se vlády ujala Sylvanas Windrunner, která z tohoto místa udělala hlavní základnu pro boj s pomocníky Krále lichů. Smrduté kobky, prastaré hrobky a bludiště katakomb, to vše dokáže vnést strach do srdcí všech živých, kteří se odváží vstoupit.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

mlok

(honza, 17. 2. 2011 18:15)

chcihrád

wowko je nej

(Michal.H, 28. 3. 2009 12:46)

Mě nejvíc sere že máme tak blý kompl a ja si to ani nemůžu zapařit.Jen u kamosa kterymu hodne zavidim kompl.Je rychli a maji tam her jak nasranych.My mame pomaly kompl a nemame na nem skoro nic!!!!!!!!!Kterej debil vybíral nas kpmpl!!!!!!!!Ja bych toho debila nejradsi postrilel!!!!!!!!!!!!!!!Zkopal,rozrezal,rostristil a nejradsi bych mu ten kompl narval do prdele!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

To je hustý.

(Jakub, 22. 3. 2009 17:34)

Ten World of Warcraft je fakt husty.Aji ty obrazky,povolaní,a hlavně pandulaci.Prosim,prosim,pošletemi World of Warcraft. Děkuji Kuba š.